Przejdź do zawartości

O firmie

Szeroki zakres usług

Firma WMW oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie obróbki CNC, budowy wykrojników, tłoczników, form, przyrządów, części, elementów, itp.

Zlecenia wykonujemy na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji technicznej jak i na bazie dostarczonego gotowego wyrobu.

Projekty wykonujemy na podstawie dokumentacji opracowanej według najnowszych rozwiązań CAD/CAM.

Takich jak MASTERCAM, SOLIDWORKS, PEPS, MEGACAD. 

Do budowy wykrojników/form wykorzystujemy znormalizowane elementy najwyższej jakości takich marek jak FCPK Bytów, METALimpex, czy Fibro. Korzystamy z renomowanych dostawców stali.

cnc-1
cnc-3

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma firmami z polski jak i z zagranicy umożliwiły umocnienie pozycji na rynku i ciągłe poszerzanie doświadczeń. Stała, doświadczona załoga, duży park maszynowy zapewniają wykonanie wszelkich zleceń w krótkim czasie i w konkurencyjnych cenach.

Posiadamy bogaty park maszynowy w skład którego wchodzą :

drążarki elektroerozyjne, frezarki, szlifierki, tokarki, wiertarki, piły, polerki, w pełni wyposażona hartownia, zgrzewarki, giętarki, urządzenia spawalnicze oraz prasy mimośrodowe o nacisku od 5  – 160 ton.

Chętnie podejmujemy przedsięwzięcia mające na celu kompleksową realizację: projekt, wytworzenie oraz serwis i konserwację narzędzia.

Współpraca

Poprzez posiadane przez nas rozległe zaplecze techniczne jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces budowy, od fazy projektowej po wykonanie produktu pod „naszym dachem”. Zapewnia to kontrolę i poufność prac nad powierzonymi projektami.

Podejmując współpracę z nami możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie.

Serdecznie zapraszamy państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Marcin Wrona - właściciel

cnc-4